Facebook YouTube

Inwestycje

Jania Construction

Lokalizacje naszych inwestycji

Myślenice - Zarabie

Firma od początku działalności postawiła na atrakcyjne lokalizacje. Myślenice są małym miastem, liczącym 18 tysięcy mieszkańców. Leżą w malowniczej dolinie rzeki Raby, którą otaczają góry Dalin, Chełm i Ukleina. Miasto przecina droga krajowa E7 łącząca Kraków i Zakopane. Dojazd do Krakowa jest wygodny i szybki.

Nasze inwestycje lokalizujemy w wypoczynkowej dzielnicy Myślenic - Zarabie. O wyjątkowości tego miejsca stanowią liczne atrakcje, które zadowolą zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i fanów błogiego lenistwa. Ta niekwestionowana strefa wolnego czasu oferuje plaże i kąpielisko nad rzeką Rabą, park, basen, siłownię, boiska sportowe, korty tenisowe, strzelnicę, ścieżki rowerowe i spacerowe oraz doskonałe restauracje i bary. W sezonie zimowym Zarabie przyciąga nowoczesnym stokiem narciarskim.

Zainteresowanych Państwa dzielnicą Zarabie, zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją Nowe Zarabie. Będzie to nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych z lokalami usługowymi, łączący funkcjonalność, przyjazną przestrzeń i elegancję.

Kraków i okolice

Nasze nowe plany inwestycji są realizowane z myślą o klientach chcących mieszkać nieco bliżej Krakowa i szukają spokoju terenów podmiejskich.

Aktualnie w sprzedaży jest inwestycja Słoneczne Krzyszkowice. Osiedle umieszczone na wzgórzu, w malowniczej okolicy z widokiem na góry, już zachwyciło pierwszych właścicieli swoim ergonomicznym projektem i lokalizacją.

Jednocześnie zespół architektoniczny z pracowni Arch-Logica pracuje nad projektami kolejnych osiedli domów jednorodzinnych. Najnowszą perłą naszego portfolio inwestycyjnego będzie ekskluzywne osiedle Lake Park zlokalizowane pod Krakowem z całodobową ochroną, jeziorem, placem zabaw dla dzieci, parkiem, clubhousem i kortem tenisowym.

W Krakowie przygotowujemy inwestycje Ogrody Laury, która zadowoli klienta ceniącego nowoczesność w atrakcyjnej cenie i poszukuje osiedla zlokalizowanego blisko centrum miasta.